INTERIÉR – EMPIRE LINER

Riadiaca jednotka pre neopakovateľnú radosť z jazdy

Nastúpite a v sekunde sa cítite ako doma. Všetko na jednom mieste, tak, ako to očakávate. Vynikajúca funkčnosť s prvotriednym komfortom sa snúbia priamo v kabíne modelu Empire Liner. Vyvýšené sedadlá poskytujú lepší rozhľad a panoramatický záber na cestu či krajinu okolo seba. Stačí vyštartovať v ústrety svojmu cieľu.

Byť na cestách a predsa doma

Prečo by ste sa mali vzdávať niečoho, čo k vášmu životu bezvýhradne patrí? Máme tým na mysli skvelý komfort, obývací priestor s výbornou atmosférou, elegantný nábytok, mäkké vankúše i príjemné osvetlenie. V karavane Morelo Empire Liner vám nič z toho nebude chýbať. Práve naopak.

Obývací priestor s funkciou XXL

Skutočná veľkosť vychádza zvnútra. Doslova to platí aj o funkcii Slide Out, ktorú ponúka model Empire Liner. Len jediným stlačením gombíka si dokážete zväčšiť priestor do šírky až o 50 cm. Veľmi jednoducho tak získate viac priestoru a pohodlia. Viac miesta na bývanie = viac miesta pre život.

Chuť do jedla nepozná hranice

Španielske gaspacho alebo pečený losos ako v Nórsku? Kuchyňa v karavane Morelo Empire Liner je moderná a plne vybavená, aby ste si v nej vedeli pripraviť jedlá od výmyslu sveta. Nájdete v nej všetko, čo budete na prípravu regionálnych špecialít potrebovať. Suroviny si zaobstaráte v niektorom z lokálnych obchodov.

Kúpeľňa, do ktorej sa zamilujete

Elegantný dizajn kúpeľne v modeli Empire Liner poskytuje luxus, po akom túžite. Nezáleží na tom, kam sa svojím karavanom vyberiete – či do hôr alebo k moru, v tejto kúpeľni si popri dennej hygiene užijete aj žiadaný relax.

Pohľad na hviezdy v cene

Nie je nič lepšie, ako vyspať sa vo svojej vlastnej posteli. Vďaka ergonomickým matracom EvoPore si môžete dopriať pohodlný a kvalitný spánok. Strešné okno vám počas každej jasnej noci ponúkne jedinečné hviezdne divadlo.

EXTERIÉR

                   

Zistiť viac

CENNÍK

Cenník jednotlivých modelov nájdete v priloženom PDF súbore, ktorý si môžete stiahnuť a podrobne preštudovať.

Morelo cenník_GB

Morelo cenník_DE