INTERIÉR – HOME

Komfortná riadiaca jednotka

Množstvo premyslených detailov prispieva k ešte väčšiemu komfortu z jazdy i bývania v modeli Home. Ako vyplýva aj z jeho názvu, na cestách plnohodnotne nahrádza domov. Pohodlné sedadlá je možné natočiť do obytného priestoru alebo si z nich vychutnávať panoramatický výhľad počas jazdy.

Viac životného priestoru

Väčší vnútri ako vonku? To predsa nejde. Morelo Home však vďaka prepracovanému dizajnu ponúka podstatne viac obytného priestoru ako ostatné porovnateľné vozidlá. Nábytok aj jeho rozmiestnenie je veľmi dômyselné, a tak je efektívne využitý každý milimeter.

Varenie s radosťou

Vďaka kuchyni modelu Home si budete varenie maximálne užívať. Sporák s tromi horákmi, praktické umývadlo a dostatok úložného priestoru vám dovolia pripraviť aj tie najväčšie špeciality.

Nalaďte sa do nového dňa

Kúpeľňa s oddelenou toaletou v Morelo Home sa postará o vaše súkromie a výborne vás naštartuje do nového dňa, respektíve uloží do postele. Nájdete v nej všetko, čo potrebujete a dodá vám nielen správne osvieženie, ale zároveň vás nabije novou energiou.

Ešte sladšie sny

Spánok v modeli Home sa nedá porovnať s prenocovaním niekde inde. Môžete si vybrať z troch rôznych typov postelí a k dispozícii máte aj nastaviteľnú časť v oblasti vankúšov. Nielen romantické duše zároveň ocenia strešné okno nad hlavami, cez ktoré budete môcť sledovať hviezdy.

EXTERIÉR

                   

Zistiť viac

CENNÍK

Cenník jednotlivých modelov nájdete v priloženom PDF súbore, ktorý si môžete stiahnuť a podrobne preštudovať.

Morelo cenník_GB

Morelo cenník_DE