INTERIÉR – LOFT

Neskutočne príjemný

Model Loft je neopísateľne pohodlný a poskytuje skvelý pocit z jazdy i bývania. Budete sa v ňom ihneď cítiť ako doma a zároveň sa čoraz viac približovať k vášmu cieľu. Ponúka množstvo priestoru i prepracovaný systém palubného počítača so zabudovanou navigáciou, ktorá vás dostane, kam potrebujete.

Pohoda v každom počasí

Nie každý deň svieti slnko. A to je dobre. Pretože inak by ste nezistili, ako príjemne je v modeli Loft aj počas nepriaznivého počasia. Vychutnávať si dobrý drink v posteli, prikrytý dekou a počúvať pri tom kvapky dažďa, ktoré stekajú po oknách, má svoje čaro aj na cestách.

Na plný plyn aj v kuchyni

Plne vybavená kuchyňa vám umožní s modelom Loft nielen cestovať, ale ukázať aj vaše kulinárske umenie. Sporák s tromi horákmi je natoľko priestranný, že vám umožní naraz pripraviť hneď niekoľko chodov. Aby si každý labužník prišiel na svoje.

Wellness v cene

Kúpeľňa ako vo wellness centre priamo vo vašom karavane. Veľká sprcha so sklenenými dverami, moderné umývadlo, priestranná skrinka so zrkadlom a príjemné osvetlenie. To všetko ponúka Loft tým z vás, ktorí si radi doprajú luxus aj na cestách.

Vyspite sa doružova

Ako si ustelieš, tak budeš spať. Poznáte to? Prvotriedny luxus ponúka Morelo Loft aj v oblasti spálne. Môžete si zvoliť spomedzi štyroch pohodlných postelí. Každá zabezpečí maximálny komfort a možnosť krásneho snívania.

EXTERIÉR

                   

Zistiť viac

CENNÍK

Cenník jednotlivých modelov nájdete v priloženom PDF súbore, ktorý si môžete stiahnuť a podrobne preštudovať.

Morelo cenník_GB

Morelo cenník_DE