O NÁS

MORELO PONÚKA PRVOTRIEDNE KARAVANY, KTORÉ PATRIA MEDZI NAJLEPŠIE NA SVETE

MORELO je synonymom radosti z cestovania. Ponúka najvyšší komfort a vynikajúcu kvalitu. MORELO vám dá pocit domova, bez ohľadu na to, kde na svete sa nachádzate. MORELO je obzvlášť výnimočné – je vyrobené v Nemecku.

S touto filozofiou sme sa stali v priebehu uplynulých rokov

jedným z najúspešnejších výrobcov luxusných karavanov v Európe.

Našu značku symbolizuje najmä príjemné rodinné prostredie, individuálny prístup, cieľavedomosť a niekoľkoročné skúseností. Pravdou je, že sme nepočítali s takým obrovským úspechom v relatívne krátkom čase, avšak keď sme v roku 2010 odštartovali Caravan Salon s jedným jediným prototypom, verili sme v neho.

Všetky tieto faktory robia MORELO jedinečným. Ale je tu ešte niečo úžasné. Výrobe karavanov sme sa nezačali venovať preto, lebo sme v tom videli možnosť zbohatnutia.

Robíme to preto, že nič by nás nebavilo viac.

A zároveň nie je nič krajšie, ako zbaliť si svoje veci a odísť na niekoľko dní, týždňov, či ešte dlhšie obdivovať krásne miesta, ktoré naša planéta ponúka. Brázdiť cesty a domov mať stále so sebou. Táto láska ku karavanom je v nás zakorenená. A nachádza sa v každom jednom aute značky MORELO.

ĽUDIA Z TÍMU MORELO

Neexistuje perfektný karavan bez perfektného tímu ľudí. Sme veľmi hrdí na všetkých, ktorí sa podieľajú na tvorbe našich vozidiel. Ceníme si každého, kto stojí za jednotlivými karavanmi a teší nás každé nové MORELO, ktoré vyjde z našej fabriky.