INTERIÉR – PALACE

Prvotriedne výhľady

Vďaka novému panoramatickému čelnému sklu a úzkemu stĺpu v tvare „A“ si môžete vychutnávať dokonalý výhľad na okolie. Inteligentný systém sa postará o stmavenie predného i bočných skiel z vonkajšej strany, aby vám zabezpečil maximálne súkromie.

Všetko na svojom mieste

Zvnútra i zvonku sa model Palace Liner vyznačuje kvalitou a skvelou funkčnosťou. Priestranné skrinky v hornej časti i úložný priestor pod sedadlami ponúkajú dostatok miesta na vaše veci. Príjemné osvetlenie a nový farebný koncept sa postarajú o zvýšenie pohodlia a intímnej domácej atmosféry. Je pritom úplne jedno, kde sa budete nachádzať.

Dobrú chuť!

V Morelo Palace Liner kuchyni bude chutiť každému. Praktické vybavenie a priestory spolu s veľkou pracovnou doskou umožňujú vychutnať si varenie aj jedlo ako v luxusnej reštaurácii. Avšak, v oveľa útulnejšom prostredí.

Sviežosť nado všetko

Každý z nás sa chce cítiť príjemne – tak cez deň, ako aj počas noci. O to viac, keď sme na cestách. Kúpeľňa Palace Liner vám ponúkne komfort, ktorý očakávate, aby ste si mohli naplno vychutnať každú chvíľu vašej jazdy.

Cestujte do ríše snov

Z tejto postele sa vám nebude chcieť vyliezť. Môžete si vybrať spomedzi matracov z pamäťovej peny alebo s gelovou vrstvou. Spí sa na nich ako v bavlnke, vďaka čomu načerpáte energiu na cestu aj nový deň.

EXTERIÉR

                   

Zistiť viac

CENNÍK

Cenník jednotlivých modelov nájdete v priloženom PDF súbore, ktorý si môžete stiahnuť a podrobne preštudovať.

Morelo cenník_GB

Morelo cenník_DE