REFERENCIE

Naši zákazníci o nás povedali

 • 5 star review  Zo spoločnosti Caravania sme mali prenajatý obytný automobil. Oceňujem prístup pani Novosedlíkovej, či už pri dojednávaní prenájmu, odovzdávaní vozidla alebo aj počas dovolenky, keď sme jej volali s nejakými technickými otázkami. Podobne aj pán Novosedlík perfektne pripravil auto na prenájom a namontoval dodatočnú výbavu ako napr. vysúvaciu markízu alebo nosič na bicykle. V cene prenájmu sme dostali aj rakúsku diaľničnú známku. Auto bolo úplne nové a čisté. Odporúčam...

  thumb Peter Apalovič
  8/10/2019

  5 star review  Kvalitný karavan, vo veľmi dobrom strave. Pripravený bol na dohodnutý čas, prevzatý bez závad. Počas celej doby žiadne technické problémy. Zo skúsenosti sme ho mohli porovnávať s karavanom od inej spoločnosti, ktorý sme v minulosti využili. Bol tichší a remeselne lepšie spracovaný (menej pazvukov a kvalitnejšie doliehanie dverí). Menšie sklamanie boli chýbajúce podporné nohy (dôvody boli vysvetlené zo strany majiteľky) celkovo odporúčam využiť služby tejto spoločnosti.

  thumb robert
  7/28/2020
 • 5 star review  Boli sme nadmieru spokojný.Veľka ochota majitelky.Možeme len odporučiť.

  thumb Palo Untik
  8/25/2019

  5 star review  Perfektny servis a ochota vzdy pomoct s cimkolvek okolo karavanov...🙏

  thumb Peter Kalas
  7/11/2022
 • 5 star review  so spoločnosťou Caravania, s.r.o. sme boli nadmieru spokojný! Mali sme možnosť vyskúšať oba karavany v priebehu 3 mesiacov a môžem len odporučiť. Pani Novosedlíková ochotne vysvetlila aj opakované otázky a aj mimo pracovnej doby. V budúcnosti sa opäť rád obrátim na Caravania, s.r.o.

  thumb Martin Dohnansky
  7/13/2021

  5 star review  Mali sme vypozicany karavan od spolocnosti Caravania, s autom aj s pristupom pani majitelky sme boli velmi spokojni. Auto bolo pristavene vcas, 100% ciste a v 100%-nom technickom stave. Pani majitelka ma profesionalny pristup, vsetko nam trpezlivo vysvetlila, nakolko sa jednalo o nase prve zapozicanie karavanu. Urcite odporucame zapozicanie karavanu cez Caravaniu, my sme boli 100% spokojni a urcite vyuzijeme Vase sluzby aj v buducnosti. Dakujeme este raz.

  thumb Marian J.
  9/11/2020
 • 5 star review  Karavan pozicany od firmy Caravania nam posluzil skvele. Boli sme na Tour de France vo francúzskych alpach a nemal najmensie problemy vyjst aj do riadnych kopcov a serpentin. Skutocne motoricky vyborne auto s lahkym ovladanim. Co sa tyka obytného priestoru, po tzv. udomacneni sa, co trvalo asi 1 den, kym sme si zvykli kde co mame ulozene, tak tu tiez vladla absolutna spokojnost. Dakujeme este raz a tesime sa na dalsiu cestu za dobrodruzstvom.

  thumb Tomas SKOLNIK
  8/16/2019

  1 star review  Bol som tam asi polhodinu a nikto si ma nevsimal.Ani pozdrav na znak toho ze vidim ze mam zakaznika. Hlavne ze 4 ludia mali strcenu hlavu v jednom starom striebornom mercedese a ked sa aj pozrel niekto mojim smerom tak sa tvaril ze ma nevidi. Na karavanoch nebol ziadny popis so ziadnej strany. Tak som musel tuto predajnu vynechat a za kupou nasho noveho karavanu ist niekam inam. Kto caka serioznost tak je na zlej adrese.

  thumb Janci Sabi
  11/21/2018
 • 5 star review  Perfektná spolupráca s firmou Caravania s.r.o.

  thumb Adam G
  7/14/2022

  4 star review  Výletom v karavane od Caravanie sme si splnili detský sen, čiže to bola naša prvá karavanová výprava. Boli sme veľmi spokojní, majiteľka sa výborne vyzná v technických aj praktických veciach okolo karavanov a všetko nám zrozumiteľne vysvetlila. Vidno, že sa venujú aj predaju karavanov, sú naozaj zorientovaní v mnohých detailoch. Našim deťom sa výlet tiež veľmi rátal, už prehovárame aj známych na ďalšiu výpravu.

  thumb Juraj Caranek
  8/11/2020

Ďakujeme