REFERENCIE

Naši zákazníci o nás povedali

 • 1 star review  Bol som tam asi polhodinu a nikto si ma nevsimal.Ani pozdrav na znak toho ze vidim ze mam zakaznika. Hlavne ze 4 ludia mali strcenu hlavu v jednom starom striebornom mercedese a ked sa aj pozrel niekto mojim smerom tak sa tvaril ze ma nevidi. Na karavanoch nebol ziadny popis so ziadnej strany. Tak som musel tuto predajnu vynechat a za kupou nasho noveho karavanu ist niekam inam. Kto caka serioznost tak je na zlej adrese.

  thumb Janci Sabi
  11/21/2018

  5 star review  Už vyše 5rokov využívame služby Caravanie nakoľko sme vždy boli nad mieru spokojní so službami, prístupom a dokonalým stavom karavanu. Tešíme sa na daľšie zážitky, ktoré vám vie poskytnuť len tento druh dovolenky.

  thumb Tomas Elexhauser
  7/28/2022
 • 5 star review  Požičali sme si z uvedenej firmy, karavan a s prístupom majiteľky sme boli nadmieru spokojný. Ďakujeme, určite si karavan k vám prídeme požičať opät

  thumb Fero almaši
  4/03/2019

  5 star review  Profesionálne a príjemné služby, veľké skúsenosti a vždy človek dostáva, za čo si zaplatil. Odporúčam každému = 100%

  thumb Dušan Lysák
  7/12/2022
 • 5 star review  s firmou Caravania som bol nadmieru spokojný! Karavan Etrusco spĺňa požiadavky aj pre náročneho klienta, my sme ho využili na bežecké preteky "Od Tatier k Dunaju". Celý proces od objednávky až po odovzdanie hodnotím veľmi kladne, pani Novosedlíková ochotne vysvetlila všetko ohľadom karavanu aj pre úplneho laika akým som bol. Boľa veľmi milá a fakt som sa cítil ako vážený zákazník. Proste takto si predstavujem správnu firmu, ktorej záleží na zákazníkovi. Dokonca som dostal odpoveď na moju otázku aj vo večerných hodninách (cca okolo 21:30). Pri prevzatí sme zistili, že som zabudol vypustiť odpadovú vodu, opäť nebol žiadny problém a problém sme vyriešili s úsmevom na perách. Ak si budem chcieť požičať karavan, tak jedine od Vás.

  thumb Vladimír Karvaj
  8/19/2020

  5 star review  Boli sme nadmieru spokojný.Veľka ochota majitelky.Možeme len odporučiť.

  thumb Palo Untik
  8/25/2019
 • 5 star review  S prenájmom karavanu -ETRUSCO A 7300 DB ALKOVŇA 2019- sme boli veľmi spokojní. Interiér karavanu bol priestranný, komfortný a čistý. Bolo skvelé neriešiť úložný priestor, nakoľko ho je v karavane dosť a mať slobodu v rozhodovaní sa, kedy a kam pôjdeme. Človek tam našiel všetko, čo potreboval. Bol to nezabudnuteľný zážitok a odporúčame zažiť takýto pohodový pobyt každému.

  thumb Natália Ondrášková
  8/18/2019

  5 star review  Kvalitný karavan, vo veľmi dobrom strave. Pripravený bol na dohodnutý čas, prevzatý bez závad. Počas celej doby žiadne technické problémy. Zo skúsenosti sme ho mohli porovnávať s karavanom od inej spoločnosti, ktorý sme v minulosti využili. Bol tichší a remeselne lepšie spracovaný (menej pazvukov a kvalitnejšie doliehanie dverí). Menšie sklamanie boli chýbajúce podporné nohy (dôvody boli vysvetlené zo strany majiteľky) celkovo odporúčam využiť služby tejto spoločnosti.

  thumb robert
  7/28/2020
 • 5 star review  So spoločnosťou Caravania, s.r.o., ako aj so samotným karavanom sme boli spokojní. Dostali sme podrobné vysvetlenie všetkého potrebného ohľadom karavanu, profesionálny prístup a ochotu pomôcť nám aj počas našej cesty. Karavan bol pohodlný, čistý a pripravený na našu dovolenku. Už teraz sa tešíme, že využijeme služby spoločnosti pri našom ďalšom dobrodružstve.

  thumb Miriam Girethová
  6/16/2022

  4 star review  Výletom v karavane od Caravanie sme si splnili detský sen, čiže to bola naša prvá karavanová výprava. Boli sme veľmi spokojní, majiteľka sa výborne vyzná v technických aj praktických veciach okolo karavanov a všetko nám zrozumiteľne vysvetlila. Vidno, že sa venujú aj predaju karavanov, sú naozaj zorientovaní v mnohých detailoch. Našim deťom sa výlet tiež veľmi rátal, už prehovárame aj známych na ďalšiu výpravu.

  thumb Juraj Caranek
  8/11/2020

Ďakujeme