REFERENCIE

Naši zákazníci o nás povedali

 • 4 star review  Výletom v karavane od Caravanie sme si splnili detský sen, čiže to bola naša prvá karavanová výprava. Boli sme veľmi spokojní, majiteľka sa výborne vyzná v technických aj praktických veciach okolo karavanov a všetko nám zrozumiteľne vysvetlila. Vidno, že sa venujú aj predaju karavanov, sú naozaj zorientovaní v mnohých detailoch. Našim deťom sa výlet tiež veľmi rátal, už prehovárame aj známych na ďalšiu výpravu.

  thumb Juraj Caranek
  8/11/2020

  5 star review  Profesionálne a príjemné služby, veľké skúsenosti a vždy človek dostáva, za čo si zaplatil. Odporúčam každému = 100%

  thumb Dušan Lysák
  9/02/2022
 • 5 star review  Kvalitný karavan, vo veľmi dobrom strave. Pripravený bol na dohodnutý čas, prevzatý bez závad. Počas celej doby žiadne technické problémy. Zo skúsenosti sme ho mohli porovnávať s karavanom od inej spoločnosti, ktorý sme v minulosti využili. Bol tichší a remeselne lepšie spracovaný (menej pazvukov a kvalitnejšie doliehanie dverí). Menšie sklamanie boli chýbajúce podporné nohy (dôvody boli vysvetlené zo strany majiteľky) celkovo odporúčam využiť služby tejto spoločnosti.

  thumb robert
  7/28/2020

  5 star review  So spoločnosťou Caravania, s.r.o., ako aj so samotným karavanom sme boli spokojní. Dostali sme podrobné vysvetlenie všetkého potrebného ohľadom karavanu, profesionálny prístup a ochotu pomôcť nám aj počas našej cesty. Karavan bol pohodlný, čistý a pripravený na našu dovolenku. Už teraz sa tešíme, že využijeme služby spoločnosti pri našom ďalšom dobrodružstve.

  thumb Miriam Girethová
  6/16/2022
 • 5 star review  Už vyše 5rokov využívame služby Caravanie nakoľko sme vždy boli nad mieru spokojní so službami, prístupom a dokonalým stavom karavanu. Tešíme sa na daľšie zážitky, ktoré vám vie poskytnuť len tento druh dovolenky.

  thumb Tomas Elexhauser
  7/28/2022

  5 star review  Profesionálne a príjemné služby, veľké skúsenosti a vždy človek dostáva, za čo si zaplatil. Odporúčam každému = 100%

  thumb Dušan Lysák
  7/12/2022
 • 5 star review  Požičali sme si z uvedenej firmy, karavan a s prístupom majiteľky sme boli nadmieru spokojný. Ďakujeme, určite si karavan k vám prídeme požičať opät

  thumb Fero almaši
  4/03/2019

  1 star review  Bol som tam asi polhodinu a nikto si ma nevsimal.Ani pozdrav na znak toho ze vidim ze mam zakaznika. Hlavne ze 4 ludia mali strcenu hlavu v jednom starom striebornom mercedese a ked sa aj pozrel niekto mojim smerom tak sa tvaril ze ma nevidi. Na karavanoch nebol ziadny popis so ziadnej strany. Tak som musel tuto predajnu vynechat a za kupou nasho noveho karavanu ist niekam inam. Kto caka serioznost tak je na zlej adrese.

  thumb Janci Sabi
  11/21/2018
 • 5 star review  S prenájmom karavanu -ETRUSCO A 7300 DB ALKOVŇA 2019- sme boli veľmi spokojní. Interiér karavanu bol priestranný, komfortný a čistý. Bolo skvelé neriešiť úložný priestor, nakoľko ho je v karavane dosť a mať slobodu v rozhodovaní sa, kedy a kam pôjdeme. Človek tam našiel všetko, čo potreboval. Bol to nezabudnuteľný zážitok a odporúčame zažiť takýto pohodový pobyt každému.

  thumb Natália Ondrášková
  8/18/2019

  5 star review  Boli sme nadmieru spokojný.Veľka ochota majitelky.Možeme len odporučiť.

  thumb Palo Untik
  8/25/2019

Ďakujeme