REFERENCIE

Naši zákazníci o nás povedali

 • 5 star review  Karavan pozicany od firmy Caravania nam posluzil skvele. Boli sme na Tour de France vo francúzskych alpach a nemal najmensie problemy vyjst aj do riadnych kopcov a serpentin. Skutocne motoricky vyborne auto s lahkym ovladanim. Co sa tyka obytného priestoru, po tzv. udomacneni sa, co trvalo asi 1 den, kym sme si zvykli kde co mame ulozene, tak tu tiez vladla absolutna spokojnost. Dakujeme este raz a tesime sa na dalsiu cestu za dobrodruzstvom.

  thumb Tomas SKOLNIK
  8/16/2019

  5 star review  Požičali sme si z uvedenej firmy, karavan a s prístupom majiteľky sme boli nadmieru spokojný. Ďakujeme, určite si karavan k vám prídeme požičať opät

  thumb Fero almaši
  4/03/2019
 • 5 star review  Boli sme nadmieru spokojný.Veľka ochota majitelky.Možeme len odporučiť.

  thumb Palo Untik
  8/25/2019

  5 star review  S prenájmom karavanu -ETRUSCO A 7300 DB ALKOVŇA 2019- sme boli veľmi spokojní. Interiér karavanu bol priestranný, komfortný a čistý. Bolo skvelé neriešiť úložný priestor, nakoľko ho je v karavane dosť a mať slobodu v rozhodovaní sa, kedy a kam pôjdeme. Človek tam našiel všetko, čo potreboval. Bol to nezabudnuteľný zážitok a odporúčame zažiť takýto pohodový pobyt každému.

  thumb Natália Ondrášková
  8/18/2019
 • 5 star review  Mali sme vypozicany karavan od spolocnosti Caravania, s autom aj s pristupom pani majitelky sme boli velmi spokojni. Auto bolo pristavene vcas, 100% ciste a v 100%-nom technickom stave. Pani majitelka ma profesionalny pristup, vsetko nam trpezlivo vysvetlila, nakolko sa jednalo o nase prve zapozicanie karavanu. Urcite odporucame zapozicanie karavanu cez Caravaniu, my sme boli 100% spokojni a urcite vyuzijeme Vase sluzby aj v buducnosti. Dakujeme este raz.

  thumb Marian J.
  9/11/2020

  5 star review  Kvalitný karavan, vo veľmi dobrom strave. Pripravený bol na dohodnutý čas, prevzatý bez závad. Počas celej doby žiadne technické problémy. Zo skúsenosti sme ho mohli porovnávať s karavanom od inej spoločnosti, ktorý sme v minulosti využili. Bol tichší a remeselne lepšie spracovaný (menej pazvukov a kvalitnejšie doliehanie dverí). Menšie sklamanie boli chýbajúce podporné nohy (dôvody boli vysvetlené zo strany majiteľky) celkovo odporúčam využiť služby tejto spoločnosti.

  thumb robert
  7/28/2020
 • 5 star review  so spoločnosťou Caravania, s.r.o. sme boli nadmieru spokojný! Mali sme možnosť vyskúšať oba karavany v priebehu 3 mesiacov a môžem len odporučiť. Pani Novosedlíková ochotne vysvetlila aj opakované otázky a aj mimo pracovnej doby. V budúcnosti sa opäť rád obrátim na Caravania, s.r.o.

  thumb Martin Dohnansky
  7/13/2021

  4 star review  Výletom v karavane od Caravanie sme si splnili detský sen, čiže to bola naša prvá karavanová výprava. Boli sme veľmi spokojní, majiteľka sa výborne vyzná v technických aj praktických veciach okolo karavanov a všetko nám zrozumiteľne vysvetlila. Vidno, že sa venujú aj predaju karavanov, sú naozaj zorientovaní v mnohých detailoch. Našim deťom sa výlet tiež veľmi rátal, už prehovárame aj známych na ďalšiu výpravu.

  thumb Juraj Caranek
  8/11/2020
 • 5 star review  s firmou Caravania som bol nadmieru spokojný! Karavan Etrusco spĺňa požiadavky aj pre náročneho klienta, my sme ho využili na bežecké preteky "Od Tatier k Dunaju". Celý proces od objednávky až po odovzdanie hodnotím veľmi kladne, pani Novosedlíková ochotne vysvetlila všetko ohľadom karavanu aj pre úplneho laika akým som bol. Boľa veľmi milá a fakt som sa cítil ako vážený zákazník. Proste takto si predstavujem správnu firmu, ktorej záleží na zákazníkovi. Dokonca som dostal odpoveď na moju otázku aj vo večerných hodninách (cca okolo 21:30). Pri prevzatí sme zistili, že som zabudol vypustiť odpadovú vodu, opäť nebol žiadny problém a problém sme vyriešili s úsmevom na perách. Ak si budem chcieť požičať karavan, tak jedine od Vás.

  thumb Vladimír Karvaj
  8/19/2020

  1 star review  Bol som tam asi polhodinu a nikto si ma nevsimal.Ani pozdrav na znak toho ze vidim ze mam zakaznika. Hlavne ze 4 ludia mali strcenu hlavu v jednom starom striebornom mercedese a ked sa aj pozrel niekto mojim smerom tak sa tvaril ze ma nevidi. Na karavanoch nebol ziadny popis so ziadnej strany. Tak som musel tuto predajnu vynechat a za kupou nasho noveho karavanu ist niekam inam. Kto caka serioznost tak je na zlej adrese.

  thumb Janci Sabi
  11/21/2018

Ďakujeme